Development - en to hr translation catalogue (1479 entries)

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='https://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
hr: 
    <h1>Greška u uspostavljanju veze s bazom podataka</h1>
    <p>To znači da je u vašoj datoteci <code>wp-config.php</code> upisano ili pogrešno korisničko ime ili lozinka, ili se ne može uspostaviti veza sa poslužiteljem baze podataka, pri <code>%s</code>. To može značiti da je poslužitelj vaše hosting tvrtke privremeno onesposobljen.</p>
    <ul>
    	<li>Jeste li sigurni da ste upisali točno korisničko ime i lozinku?</li>
    	<li>Jeste li sigurni da ste pravilno upisali naziv servera?</li>
    	<li>Jeste li sigurni da je poslužitelj baze podataka u funkciji?</li>
    </ul>
    <p>Ukoliko niste sigurni što ovi izrazi znače, vjerojatno biste trebali kontaktirati host na kojem se nalazi vaša web stranica. Ukoliko još budete trebali pomoć, uvijek možete posjetiti <a href='https://wordpress.org/support/'>WordPress forume podrške</a>.</p>

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
hr: "caller_get_posts" je zastarjelo. Umjesto toga koristite "ignore_sticky_posts".

en: #%d (no title)
hr: #%d (bez naslova)

en: % Comments
hr: % komentara

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
hr: %1$s %2$s %3$s Kanal kategorija

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
hr: %1$s %2$s %3$s Kanal komentara

en: %1$s %2$s %3$s Feed
hr: %1$s %2$s %3$s kanal

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
hr: %1$s %2$s %3$s Kanal oznaka

en: %1$s %2$s Comments Feed
hr: %1$s %2$s Kanal komentara

en: %1$s %2$s Feed
hr: %1$s %2$s Kanal

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
hr: %1$s %2$s Kanal postova od %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
hr: %1$s %2$s Kanal rezultata pretrage za &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s - Comments on %2$s
hr: %1$s - Komentari na %2$s

en: %1$s [Autosave]
hr: %1$s [Automatski snimljeno]

en: %1$s [Current Revision]
hr: %s [Trenutna revizija]

en: %1$s and %2$s.
hr: %1$s i %2$s.

en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hr: %1$s je <strong>uklonjen</strong> od inačice %2$s, nadomjestak nije predviđen.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hr: %1$s je <strong>uklonjen</strong> od inačice %2$s! Umjesto toga, koristite %3$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
hr: %1$s ponosno pokreće %2$s

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
hr: %1$s je <strong>neispravno pozvan</strong>. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hr: %1$s je pozvan sa argumentom <strong>zastarjelo</strong> od inačice %2$s bez moguće dostupne alternative.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
hr: %1$s je pozvan sa argumentom <strong>zastarjelo</strong> od inačice %2$s! %3$s

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
hr[0]: %d Ažuriranje dodatka
hr[1]: %d Ažuriranja dodataka
hr[2]: %d Ažuriranja dodataka

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
hr[0]: %d Tema ažurirana
hr[1]: %d Teme ažurirane
hr[2]: %d Tema ažurirano

en: %d WordPress Update
hr: %d WordPress ažuriranje

en: %d queries. %s seconds.
hr: %d upita. %s sekundi.

en: %d selected
hr: odabrano: %d

en: %s <span class="says">says:</span>
hr: %s <span class="says">napisao:</span>

en: %s and %s
hr: %s i %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
hr[0]: %s komentar čeka moderiranje.
hr[1]: %s komentara čekaju moderiranje.
hr[2]: %s komentara čeka moderiranje.

en: %s day | %s days
hr[0]: %s dan
hr[1]: %s dana
hr[2]: %s dana

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hr: %s prelazi maksimalno dozvoljenu veličinu za prijenos višestrukih datoteka u vašem pregledniku.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hr: %s prelazi maksimalno dozvoljenu veličinu za prijenos za ovu web stranicu.

en: %s hour | %s hours
hr[0]: %s sat
hr[1]: %s sata
hr[2]: %s sati

en: %s is a protected WP option and may not be modified
hr: %s je zaštićena WP opcija i ne možete ju mijenjati

en: %s is your new username
hr: %s je tvoje novo korisničko ime

en: %s min | %s mins
hr[0]: %s minuta
hr[1]: %s minute
hr[2]: %s minuta

en: %s month | %s months
hr[0]: %s mjesec
hr[1]: %s mjeseca
hr[2]: %s mjeseci

en: %s topic | %s topics
hr[0]: %s tema
hr[1]: %s teme
hr[2]: %s tema

en: %s week | %s weeks
hr[0]: %s tjedan
hr[1]: %s tjedna
hr[2]: %s tjedana

en: %s year | %s years
hr[0]: %s godina
hr[1]: %s godine
hr[2]: %s godina

en: %s, and %s
hr: %s, i %s

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hr: &#8220;%s&#8221; nije uspjeo prenijeti.

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
hr: &#8592; Otkaži audio playlistu

en: &#8592; Cancel Gallery
hr: &#8592; Otkaži galeriju

en: &#8592; Cancel Video Playlist
hr: &#8592; Otkaži video playlistu

en: &#8592; Return to library
hr: &#8592; Povratak u medijsku zbirku

en: &laquo; Back
hr: &laquo; Natrag

en: &laquo; Older Comments
hr: &laquo; Stariji komentari

en: &laquo; Previous
hr: &laquo; Prethodno

en: &laquo; Previous Page
hr: &laquo; Prethodna stranica

en: &larr; Back to %s
hr: &larr; Povratak na %s

en: &lt; Prev
hr: &lt; Prethodno

en: &mdash; Select &mdash;
hr: &mdash; Odaberi &mdash;

en: (Edit)
hr: (Uredi)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
hr: (Mora sadržavati najmanje 4 znaka, samo slova i brojke.)

en: (This message was added in version %s.)
hr: (Ova poruka je dodana u inačici %s.)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
hr: (WordPress ne može uspostaviti sigurnu vezu sa WordPress.org. Molimo kontaktirajte vašeg server administratora.)

en: (more&hellip;)
hr: (više&hellip;)

en: (no title)
hr: (bez naslova)

en: (required)
hr: (obavezno)

en: 1 Comment
hr: 1 komentar

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
hr: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> je vaša nova web stranica. <a href="%3$s">Prijavite se</a> kao &#8220;%4$s&#8221; koristeći vašu postojeću lozinku.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
hr: <abbr title=\"Really Simple Syndication\">RSS</abbr> kanal za komentare na ovaj post.

en: <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>
hr: <abbr title=\"Universal Resource Locator\">URL</abbr>

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
hr: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">kaže:</span>

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="https://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
hr: <h1>Nije moguće odabrati bazu podataka</h1>
    <p>Povezali smo se sa poslužiteljem baze podataka (što znači da su vaše korisničko ime i lozinka točni) ali nismo mogli odabrati bazu podataka <code>%1$s</code>.</p>
    <ul>
    <li>Jeste li sigurni da navedena baza podataka postoji?</li>
    <li>Ima li korisnik <code>%2$s</code> dopuštenje za korištenje baze <code>%1$s</code>?</li>
    <li>Na nekim sustavima, ispred imena baze stavlja se vaše korisničko ime, što bi onda izgledalo kao <code>korisničkoime_%1$s</code>. Može li u tome biti problem?</li>
    </ul>
    <p>Ukoliko ne znate kako postaviti bazu podataka, <strong>kontaktirajte host na kojem se nalazi vaša web stranica</strong>. U krajnjem slučaju, potražite pomoć na <a href="https://wordpress.org/support/">WordPress forumima podrške</a>.</p>

en: <strong>Author:</strong> %s
hr: <strong>Autor:</strong> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
hr: <strong>Konfliktne vrijednosti za konstantu VHOST i SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> Za vrijednost SUBDOMAIN_INSTALL biti će pretpostavljeno da je vaša konfiguracijska postavka za poddomene.

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
hr: <strong>Ne mogu pronaći web stranicu <code>%1$s</code>.</strong> Pretraga za tablicom <code>%2$s</code> u bazi podataka <code>%3$s</code>. Je li to točno?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
hr: <strong>Nedostaju tablice baze podataka.</strong> Ovo znači da MySQL ne funkcionira, WordPress nije ispravno instaliran, ili je netko izbrisao <code>%s</code>. Sada biste zbilja trebali pogledati vašu bazu podataka.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: <code>$table_prefix</code> u <code>wp-config.php</code> može sadržavati samo brojeve, slova, i znak "_".

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Kolačići su blokirani zbog neočekivanog rezultata. Za pomoć molimo  pročitajte <a href="%1$s">ovu dokumentaciju</a> ili pokušajte sa <a href="%2$s">forumima podrške</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Kolačići su blokirani ili ih vaš web preglednik ne podržava. Morate <a href="%s">omogućiti kolačiće</a> kako bi mogli koristiti WordPress.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Ne mogu vas registrirati... molim kontaktirajte <a href="mailto:%s">webmastera</a>!

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Neispravno korisničko ime ili e-pošta.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Neispravno korisničko ime ili lozinka.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s">Lost your password</a>?
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Neispravno korisničko ime. <a href="%s">Izgubili ste lozinku</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Molim unesite korisničko ime.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Molim unesite svoju adresu e-pošte.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: URL web stranice je već zauzet.

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Komentar nije moguće snimiti. Molim pokušajte kasnije.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Adresa e-pošte nije ispravna.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Polje za upis lozinke je prazno.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s">Lost your password</a>?
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinka koju ste unijeli za korisničko ime <strong>%1$s</strong> je netočna. <a href="%2$s">Izgubili ste lozinku</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Polje korisničkog imena je prazno.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Nijedan registrirani korisnik ne koristi ovu adresu e-pošte.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Ova adresa e-pošta je već registrirana, molim odaberite neku drugu.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Korisničko ime je već registrirano. Molim odaberite neko drugo.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Ovo korisničko ime je neispravno jer sadrži ilegalne znakove. Molim unesite ispravno korisničko ime.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
hr: <strong>GREŠKA</strong>: WordPress %1$s zahtjeva MySQL %2$s ili noviji

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Vaš korisnički račun je označen kao spamerski.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: molim unesite ispravnu adresu e-pošte.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
hr: <strong>GREŠKA</strong>: molim ispunite tražena polja (ime, e-pošta).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: molim unesite komentar.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: problem pri kreiranju unosa web stranice.

en: <strong>Posted title:</strong> %s
hr: <strong>Objavljeni naslov:</strong> %s

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
hr: <strong>RSS greška</strong>: %s

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
hr: <strong>XHTML:</strong> Možete koristiti ove oznake: <code>%s</code>

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
hr: <strong>Uspješno ste ažurirali WordPress!</strong>Molim ponovno se prijavite kako bi vidjeli što je novo.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
hr: Kalendar postova vaše stranice.

en: A cloud of your most used tags.
hr: Oblak vaših najkorištenijih oznaka.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
hr: Lista stranica vaše web stranice.

en: A list or dropdown of categories.
hr: Lista ili padajući izbornik kategorija.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
hr: Mjesečni arhiv postova vaše stranice.

en: A name is required for this term
hr: Za ovaj izraz trebate naziv.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
hr: Novi komentar na post "%s" čeka vaše odobrenje

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
hr: Novi povratni ping na post "%s" čeka vaše odobrenje

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
hr: Nova povratna veza na post "%s" čeka vaše odobrenje

en: A password will be e-mailed to you.
hr: Lozinku ćete primiti e-poštom.

en: A search form for your site.
hr: Forma za pretragu za vašu stranicu.

en: A static page
hr: Statična stranica

en: A term with the name and slug provided already exists with this parent.
hr: Pojam sa navedenim nazivom i slugom već postoji unutar matičnog.

en: A term with the name and slug provided already exists.
hr: Pojam sa navedenim nazivom i slugom već postoji.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
hr: Pojam s tim nazivom već postoji pod ovim matičnim.

en: A valid URL was not provided.
hr: Nije unesen valjani URL.

en: A valid email address is required
hr: Upišite valjanu adresu e-pošte

en: About WordPress
hr: O WordPressu

en: Action
hr: Radnja

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Activation Key Required
hr: Potreban je aktivacijski ključ

en: Activation Key:
hr: Aktivacijski ključ:

en: Add Audio Source
hr: Dodaj audio izvor

en: Add Link
hr: Dodaj poveznicu

en: Add Media
hr: Dodaj medijsku datoteku

en: Add New Category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Add New Link Category
hr: Dodaj novu kategoriju poveznica

en: Add New Page
hr: Dodaj novu stranicu

en: Add New Post
hr: Dodaj novi post

en: Add New Tag
hr: Dodaj novu oznaku

en: Add Subtitles
hr: Dodaj podnatpise

en: Add Video Source
hr: Dodaj video izvor

en: Add a Widget
hr: Dodaj widget

en: Add a custom menu to your sidebar.
hr: Dodaj prilagođeni izbornik u bočnu traku.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
hr: Dodaj alternativni izvor za maksimalno HTML5 izvođenje:

en: Add or remove tags
hr: Dodajte ili uklonite oznake

en: Add to Audio Playlist
hr: Dodaj u audio playlistu

en: Add to Gallery
hr: Dodaj u galeriju

en: Add to Video Playlist
hr: Dodaj u video playlistu

en: Add to audio playlist
hr: Dodaj u audio playlistu

en: Add to gallery
hr: Dodaj u galeriju

en: Add to video playlist
hr: Dodaj u video playlistu

en: Add/remove code tag
hr: Dodaj/ukloni code oznaku

en: Address
hr: Adresa

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Options
hr: Napredne opcije

en: Align
hr: Poravnaj

en: Align Center
hr: Centriraj

en: Align Left
hr: Poravnaj lijevo

en: Align Right
hr: Poravnaj desno

en: Align center
hr: Centriraj

en: Align left
hr: Poravnaj lijevo

en: Align right
hr: Poravnaj desno

en: Alignment
hr: Poravnanje

en: All Categories
hr: Sve kategorije

en: All Link Categories
hr: Sve kategorije poveznica

en: All Pages
hr: Sve stranice

en: All Posts
hr: Svi postovi

en: All Tags
hr: Sve oznake

en: All dates
hr: Svi datumi

en: All media items
hr: Sve media stavke

en: All media types
hr: Svi media tipovi

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
hr: Dopusti obavijesti o poveznicama s drugih blogova (povratni ping, povratna veza)

en: Allow new users to sign up
hr: Dozvoli novim korisnicima da se pretplate

en: Allow people to post comments on new articles
hr: Dopusti drugima da objavljuju komentare na nove postove

en: Allow search engines to index this site.
hr: Dopusti tražilicama da indeksiraju ovu web stranicu.

en: Allowed Files
hr: Dopuštene datoteke

en: Already Installed
hr: Već instalirano

en: Alt Text
hr: Alt tekst

en: Alternative Text
hr: Alternativni tekst

en: Alternative source
hr: Alternativni izvor

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
hr: Korišten je nejasan pojam u hijerarhiskoj taksonomiji. Molim umjesto toga upotrijebite ID pojma.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
hr: Došlo je do greške, što vjerojatno znači da je kanal onesposobljen. Pokušajte kasnije.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
hr: Dogodila se greška. Molimo ponovno učitajte stranicu i pokušajte ponovno.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
hr: Pojavila se greška prilikom vašeg dodavanja ovoj web stranici. Povratak na <a href="%s">početnu stranicu</a>.

en: An error occurred during the activation
hr: Došlo je do pogreške pri aktivaciji

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hr: Došlo je do pogreške pri prijenosu. Molim pokušajte kasnije.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
hr: Pojavila se neočekivana greška. Neto nije u redu sa WordPress.org ili konfiguracijom ovog servera. Ako se ovi problemi nastave, molimo konzultirajte <a href="https://wordpress.org/support/">forume podrške</a>.

en: An unidentified error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške - ne mogu utvrditi uzrok.

en: Anonymous
hr: Anonimno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Approve and Reply
hr: Odobri i odgovori

en: Approve it: %s
hr: Odobri: %s

en: Apr_April_abbreviation
hr: Tra

en: April
hr: Travanj

en: Arbitrary text or HTML.
hr: Proizvoljan tekst ili HTML.

en: Archives
hr: Arhiva

en: Are you lost?
hr: Jeste li se malo izgubili?

en: Are you sure you want to do this?
hr: Želite li zaista to učiniti?

en: Are you sure you want to install this plugin?
hr: Želite li zaista instalirati ovaj dodatak?

en: Artist
hr: Umjetnik

en: Attachment Details
hr: Detalji privitka

en: Attachment Display Settings
hr: Postavke prikaza privitka

en: Attachment Page
hr: Stranica privitka

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
hr: Pokušaj postavljanja kvalitete slike izvan spektra [1,100].

en: Audio Details
hr: Audio detalji

en: Aug_August_abbreviation
hr: Kol

en: August
hr: Kolovoz

en: Authentication failed
hr: Autorizacija nije uspjela

en: Author
hr: Autor

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
hr: Autor/ica: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Author is %s
hr: Autor je %s

en: Automatically add paragraphs
hr: Automatski dodaj paragrafe

en: Back
hr: Povratak

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Attachment
hr: Privitak pozadine

en: Background Color
hr: Pozadinska boja

en: Background Image
hr: Pozadinska slika

en: Background Position
hr: Pozicija pozadine

en: Background Repeat
hr: Ponavljanje pozadine

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Blockquote
hr: Citat odlomak

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
hr: Citat odlomak (Alt + Shift + Q)

en: Bold
hr: Podebljano

en: Bold (Ctrl + B)
hr: Podebljano (Ctrl + B)

en: Bookmarks
hr: Bookmarkci

en: Border
hr: Obrub

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
hr: Nakratko nedostupno za tempirano održavanje. Provjerite za minutu.

en: Bulk Select
hr: Grupni odabir

en: Bulleted list
hr: Nebrojčani popis

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
hr: Ali, prije nego što počnete koristiti vaš novo korisničko ime, <strong>morate ga aktivirati</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
hr: Ali, prije nego što počnete koristiti vašu web stranicu, <strong>morate ju aktivirati</strong>.

en: By: %s
hr: Autor: %s

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel Edit
hr: Otkaži uređivanje

en: Cancel Selection
hr: Otkaži odabir

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
hr: Gotovo

en: Cancel reply
hr: Otkaži odgovor

en: Cannot create a revision of a revision
hr: Nije moguće načiniti reviziju revizije

en: Cannot create a user with an empty login name.
hr: Nije moguće kreirati korisnika s praznim korisničkim imenom.

en: Caption
hr: Okvir

en: Caption this image&hellip;
hr: Opišite ovu sliku&hellip;

en: Captions/Subtitles
hr: Podnatpisi

en: Categories
hr: Kategorije

en: Cell padding
hr: Odstojanje u ćelijama

en: Cell spacing
hr: Razmak ćelija

en: Cell type
hr: Vrsta ćelije

en: Center
hr: Centar

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Malo varamo, ha?

en: Check Spelling
hr: Provjeri pravopis

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
hr: Provjerite mapu smeća ili spama vašeg klijenta e-pošte. Ponekad poruke e-pošte slučajno tamo završe.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hr: Provjerite svoju e-poštu, za poveznicu za potvrdu registracije.

en: Check your e-mail for your new password.
hr: Provjerite svoju e-poštu za novu lozinku.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
hr: Provjerite svoju dolaznu poštu u <strong>%s</strong> i kliknite na dobiven link.

en: Choose Image
hr: Odaberi sliku

en: Choose from the most used tags
hr: Odaberi između najkorištenijih oznaka

en: Clear
hr: Obriši

en: Clear formatting
hr: Ukloni formatiranje

en: Click here to cancel reply.
hr: Kliknite ovdje ako želite odustati od odgovora.

en: Close
hr: Zatvori

en: Close all open tags
hr: Zatvori sve otvorene oznake

en: Close media panel
hr: Zatvori media panel

en: Close this window.
hr: Zatvori ovaj prozor.

en: Close uploader
hr: Zatvori prijenosnik

en: Colors
hr: Boje

en: Column group
hr: Grupa stupaca

en: Columns
hr: Stupci

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hr: o,su,kao,u,po,com,za,od,u,je,ono,od,na,ili,ovo,je,gdje,tko,će,sa,www

en: Command failed
hr: Naredba nije izvršena

en: Comment author name and email are required
hr: Autor komentara mora popuniti ime i e-poštu

en: Comment on %1$s by %2$s
hr: Komentar na %1$s, komentirao/la %2$s

en: Comment on %s
hr: Komentar na %s

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Comments
hr: Komentari

en: Comments (RSS)
hr: Komentari (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hr: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> komentara

en: Comments Feed
hr: Kanal komentara

en: Comments Off
hr: Isključi komentare

en: Comments are closed.
hr: Komentari su zatvoreni.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
hr: Komentari za %1$s pretraživanje za %2$s

en: Comments for %s
hr: Komentari za %s

en: Comments on %s
hr: Komentari na %s

en: Comments on: %s
hr: Komentari na: %s

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
hr: Kondicionalne query tags ne funkcioniraju prije nego što je query upotrebljena. Prije toga uvijek vraćaju neispravno.

en: Confirm new password
hr: Potvrdi novu lozinku

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
hr: Čestitamo! Vaša nova web stranica, %s, još malo pa je spremna.

en: Constrain proportions
hr: Ograniči proporcije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content, title, and excerpt are empty.
hr: Sadržaj, naslov, i izvadak su prazni.

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy table row
hr: Kopiraj red tablice

en: Could not calculate resized image dimensions
hr: Nije moguće izračunati promijenjene dimenzije slike

en: Could not create site.
hr: Ne mogu kreirati sajt.

en: Could not create user
hr: Ne mogu stvoriti korisnika.

en: Could not find the specified string.
hr: Nije moguće pronaći navedeni niz.

en: Could not insert post into the database
hr: Nije moguće unijeti post u bazu podataka

en: Could not insert term into the database
hr: Nije moguće unijeti izraz u bazu podataka

en: Could not insert term relationship into the database
hr: Nije moguće unijeti vezani izraz u bazu podataka

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
hr: Došlo je do pogreške tijekom učitavanja pregleda slike. Molim ponovno učitajte stranicu i pokušajte ponovno.

en: Could not open handle for fopen() to %s
hr: Nije moguće otvoriti ručicu za fopen() to %s

en: Could not read image size
hr: Nije moguće očitati veličinu slike.

en: Could not read image size.
hr: Nije moguće očitati veličinu slike.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
hr: To nije moguće postaviti kao sliku minijaturu. Pokušajte sa drugim privitkom.

en: Could not update comment status
hr: Ažuriranje statusa komentara nije moguće

en: Could not update post in the database
hr: Nije moguće ažurirati post u bazi podataka

en: Could not write file %1$s (%2$s)
hr: Ne mogu upisati datoteku %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
hr: Nije moguće upisati datoteku %s

en: Create Audio Playlist
hr: Kreiraj audio playlistu

en: Create Gallery
hr: Kreiraj galeriju

en: Create Site
hr: Stvori sajt

en: Create Video Playlist
hr: Kreiraj video playlistu

en: Create a Configuration File
hr: Kreiraj konfiguracijsku datoteku

en: Create a new gallery
hr: Kreiraj novu galeriju

en: Create a new playlist
hr: Kreiraj novu playlistu

en: Create a new video playlist
hr: Kreiraj novu video playlistu

en: Crop Image
hr: Izreži sliku

en: Crop thumbnail to exact dimensions
hr: Izreži minijaturu na točne dimenzije

en: Crop your image
hr: Izrežite vašu sliku

en: Cropping&hellip;
hr: Izrezivanje&hellip;

en: Crunching&hellip;
hr: Sažimanje&hellip;

en: Current Color
hr: Trenutna boja

en: Current header
hr: Trenutno zaglavlje

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
hr[0]: Trenutno %s komentar čeka odobrenje. Molim posjetite stranicu za moderiranje:
hr[1]: Trenutno %s komentara čeka odobrenje. Molim posjetite stranicu za moderiranje:
hr[2]: Trenutno %s komentara čeka odobrenje. Molim posjetite stranicu za moderiranje:

en: Custom
hr: Prilagodljivo

en: Custom Menu
hr: Prilagodljivi izbornik

en: Custom Size
hr: Prilagođena veličina

en: Custom URL
hr: Prilagođeni URL

en: Customize
hr: Prilagodi

en: Cut
hr: Izreži

en: Cut table row
hr: Izreži red tablice

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Database Error
hr: Greška baze podataka

en: Date Format
hr: Oblik datuma

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hr: Poštovani Korisniče,
    
    Vaš novi SITE_NAME sajt je uspješno postavljen na:
    BLOG_URL
    
    Možete se prijaviti na administratorski račun sa sljedećim podacima:
    Korisničko ime: USERNAME
    Lozinka: PASSWORD
    Prijavi se ovdje: BLOG_URLwp-login.php
    
    Nadamo se da ćete uživati u vašem novom sajtu. Hvala!
    
    --Tim @ SITE_NAME

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hr: Poštovani korisniče,
    
    Vaš novi račun je postavljen.
    
    Možete se prijaviti sa sljedećim podacima:
    Korisničko ime: USERNAME
    Lozinka: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Hvala!
    
    --Tim @ SITE_NAME

en: Dec_December_abbreviation
hr: Pro

en: December
hr: Prosinac

en: Decrease indent
hr: Smanji uvlaku

en: Default
hr: Zadano

en: Default width
hr: Zadana širina

en: Delete Permanently
hr: Trajno izbrisati

en: Delete Selected
hr: Obriši odabrano

en: Delete column
hr: Obriši stupac

en: Delete it: %s
hr: Izbriši: %s

en: Delete row
hr: Izbriši red

en: Delete table
hr: Izbriši tablicu

en: Describe this audio file&hellip;
hr: Opišite ovu audio datoteku&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
hr: Opišite ovu media datoteku&hellip;

en: Describe this video&hellip;
hr: Opišite ovaj video&hellip;

en: Description
hr: Opis

en: Deselect
hr: Odznači

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
hr: Odredišni direktorij za streaming datoteke ne postoji ili nije upisiv.

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Dimensions:
hr: Dimenzije:

en: Dismiss
hr: Zatvori

en: Dismiss Errors
hr: Zanemari greške

en: Display Header Text
hr: Prikaži tekst zaglavlja

en: Display Settings
hr: Postavke zaslona

en: Display as dropdown
hr: Prikaži kao padajući popis

en: Display item author if available?
hr: Prikazati autora stavke ukoliko je podatak dostupan?

en: Display item content?
hr: Prikazati sadržaj stavke?

en: Display item date?
hr: Prikazati datuma stavke?

en: Display post date?
hr: Prikazati datuma posta?

en: Distraction Free Writing
hr: Pisanje bez ometanja

en: Distraction Free Writing mode
hr: Režim pisanja bez ometanja

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
hr: Nemojte odregistrirati %1$s skriptu u administratorskom području. Kako bi obuhvatili frontend temu, koristite %2$s kuku.

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
hr: Želite li se zaista <a href='%s'>odjaviti</a>?

en: Document properties
hr: Svojstva dokumenta

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Done
hr: Gotovo

en: Download File
hr: Preuzmi datoteku

en: Download Video
hr: Preuzmi video

en: Draft
hr: Skica

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Skice <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Skica <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder images.
hr: Povuci i ispusti za reorganizaciju slika.

en: Drag and drop to reorder tracks.
hr: Povuci i ispusti za reorganiziranje zapisa.

en: Drag and drop to reorder videos.
hr: Povuci i ispusti za reorganiziranje videa.

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
hr: Ovdje ispustite datoteku ili <a href="#" class="upload">odaberite datoteku</a>.

en: Drop files anywhere to upload
hr: Ispustite datoteke bilo gdje za prijenos.

en: Drop files to upload
hr: Ispustite datoteke za prijenos

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
hr: Uočena dva jednaka komentara; čini se da ste to već jednom rekli!

en: E-mail
hr: E-pošta

en: E-mail : %s
hr: E-pošta : %s

en: E-mail: %s
hr: E-pošta: %s

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
hr: GREŠKA: Direktorij tema je prazan ili ne postoji. Molim provjerite vašu instalaciju.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
hr: GREŠKA: Ovo nije ispravan predložak kanala.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Audio Playlist
hr: Uredi audio playlistu

en: Edit Category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit Gallery
hr: Uredi galeriju

en: Edit Image
hr: Uredi sliku

en: Edit Link Category
hr: Uredi kategoriju poveznice

en: Edit Media
hr: Uredi medij

en: Edit Metadata
hr: Uredi metapodatke

en: Edit My Profile
hr: Uredi moj profil

en: Edit Original
hr: Uredi original

en: Edit Page
hr: Uredi stranicu

en: Edit Post
hr: Uredi post

en: Edit Site
hr: Uredi sajt

en: Edit Tag
hr: Uredi oznaku

en: Edit This
hr: Uredi ovo

en: Edit Video Playlist
hr: Uredi video playlistu

en: Edit more details
hr: Uredi više detalja

en: Edit next media item
hr: Uredi sljedeću media stavku

en: Edit previous media item
hr: Uredi prethodnu media stavku

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
hr: Širina uređivača u režimu pisanja bez ometanja:

en: Either there are no posts, or something went wrong.
hr: Ili trenutno nema nijedan post, ili je nešto pošlo krivo.

en: Email
hr: E-pošta

en: Email&nbsp;Address:
hr: Email&nbsp;Adresa:

en: Embed
hr: Ugradi

en: Embed Media Player
hr: Ugradi media player

en: Embed or Link
hr: Ugradi ili poveži

en: Emoticons
hr: Emotikoni

en: Empty Term
hr: Prazan izraz

en: Empty command string
hr: Prazan string naredbe (command string)

en: Empty filename
hr: Prazno ime datoteke

en: Encoding
hr: Kodiranje

en: Enter a description of the image
hr: Unesite opis slike

en: Enter the RSS feed URL here:
hr: Ovdje unesi URL RSS kanala:

en: Enter the URL
hr: Unesite URL

en: Enter the URL of the image
hr: Unesite URL slike

en: Enter the destination URL
hr: Unesi odredišni URL

en: Enter your new password below.
hr: Ispod upišite vašu novu lozinku.

en: Enter your password to view comments.
hr: Za pregled komentara unesite svoju lozinku.

en: Entries (RSS)
hr: Unosi (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
hr: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> unosa

en: Entries from any RSS or Atom feed.
hr: Unosi sa bilo kojeg RSS-a ili Atom kanala.

en: Error
hr: Greška

en: Error
hr: Greška

en: Error establishing a database connection
hr: Greška pri uspostavi veza sa bazom podataka

en: Error while saving the changes.
hr: Greška pri snimanju izmjena.

en: Excerpt
hr: Izvadak

en: Excerpt:
hr: Izvadak:

en: Exclude:
hr: Izostavi:

en: Exit fullscreen
hr: Zatvori cijeli zaslon

en: F j, Y
hr: j. F Y

en: F j, Y g:i a
hr: j. F Y G:i

en: F, Y
hr: j. F Y.

en: F_Friday_initial
hr: P

en: Failed to delete the page.
hr: Brisanje stranice nije uspjelo.

en: Failed to write request to temporary file.
hr: Nije moguće upisati zahtjev u privremenu datoteku.

en: Feb_February_abbreviation
hr: Velj

en: February
hr: Veljača

en: Feed for all posts filed under %s
hr: Kanal za sve postove zavedene pod %s

en: Feedback
hr: Povratne informacije

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
hr: Datoteka &#8220;%s&#8221; ne postoji?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
hr: Datoteka &#8220;%s&#8221; nije slika.

en: File canceled.
hr: Datoteka otkazana.

en: File doesn&#8217;t exist?
hr: Datoteka ne postoji?

en: File is not an image.
hr: Datoteka nije slika.

en: File name:
hr: Ime datoteke:

en: File size:
hr: Veličina datoteke:

en: File type:
hr: Vrsta datoteke:

en: Filter by date
hr: Filtriraj po datumu

en: Filter by type
hr: Filtriraj po vrsti

en: Find and replace
hr: Pronađi i zamijeni

en: First Post
hr: Prvi post

en: Fixed
hr: Fiksno

en: Font Family
hr: Obitelj fontova

en: Font Sizes
hr: Veličine fontova

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
hr: Iz nekog nepoznatog, no krajnje iritantnog razloga, ovaj post nije moguće izbrisati.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
hr: Iz nekog nepoznatog, ali krajnje iritantnog razloga, ovaj post nije moguće uređivati.

en: Fri
hr: Pet

en: Friday
hr: Petak

en: Front page
hr: Početna stranica

en: Front page displays
hr: Naslovna stranica prikazuje

en: Full Size
hr: Puna veličina

en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

en: Gallery Settings
hr: Postavke galerije

en: General
hr: Općenito

en: Genre
hr: Žanr

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
hr: Napravi <em>još jednu</em> %s web stranicu u par sekundi.

en: Get New Password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Get your own %s account in seconds
hr: Nabavite svoj vlastiti %s račun u par sekundi

en: Gimme a site!
hr: Daj mi web stranicu!

en: Give the feed a title (optional):
hr: Imenuj kanal, nekako (nije obavezno):

en: Global Dashboard: %s
hr: Globalna nadzorna ploča: %s

en: Go Fullscreen
hr: Prikaz na cijelom zaslonu

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
hr: Dobrodošao administratoru stranice! Trenutno dopuštate &#8220;%s&#8221; registracije. Za promjenu ili onesposobljavanje registracija, pođite na <a href="%s">stranicu opcija</a>.

en: Grid View
hr: Mrežni pregled

[ctx: HTML tag]
en: Address
hr: Adresa

en: HTTP error.
hr: HTTP greška.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
hr: Jeste li točno upisali adresu svoje e-pošte? Upisali ste %s, ako je to netočno, nećete primiti vaš e-poštu.

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header Image
hr: Slika zaglavlja

en: Header Text Color
hr: Boja teksta zaglavlja

en: Header cell
hr: Ćelija zaglavlje

en: Heading 1
hr: Naslov 1

en: Heading 2
hr: Naslov 2

en: Heading 3
hr: Naslov 3

en: Heading 4
hr: Naslov 4

en: Heading 5
hr: Naslov 5

en: Heading 6
hr: Naslov 5

en: Height
hr: Visina

en: Help
hr: Pomoć

en: Help (Alt + Shift + H)
hr: Pomoć (Alt + Shift + H)

en: Hex Value
hr: Hex vrijednost

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hr: Savjet: Lozinka bi trebala sadržavati najmanje sedam znakova. Kako bi ju učinili jačom, koristite mala i velika slova, brojeve i simbole kao što su ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Home
hr: Početna

en: Horizontal line
hr: Horizontalna linija

en: Horizontal space
hr: Vodoravni razmak

en: How many items would you like to display?
hr: Koliko stavki želite prikazati?

en: Howdy, %1$s
hr: Vozdra, %1$s

en: IO error.
hr: IO greška.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hr: Ako je ovo greška, samo ignorirajte ovu poruku e-pošte i ništa se neće dogoditi.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
hr: Ako ste vlasnik ove mreže provjerite jeli MySQL funkcionira ispravno i da su sve tablice ispravne.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
hr: Ako ne aktivirate svoju web stranicu unutar dva dana, morati ćete se ponovno registrirati.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
hr: Ako ne aktivirate svoje korisničko ime unutar dva dana, morati ćete se ponovno registrirati.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
hr: Ako još niste primili vašu poruku e-pošte, možete učiniti nešto od ovog:

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
hr: Ako želite zalijepiti obogaćeni sadržaj iz Microsoft Worda, pokušajte sa isključivanjem ove opcije. Uređivač će automatski pročistiti tekst zalijepljen iz Worda.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
hr: Ako nećete koristiti odličnu domenu za web stranicu, ostavite ju za novog korisnika. Sad navalite!

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
hr: Ako ste još zapeli sa ovom porukom, onda provjerite je li vaša baza podataka sadrži sljedeće tablice:

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
hr: Ako vaša se vaša web stranice ne prikazuje, kontaktirajte vlasnika ove mreže.

en: Image
hr: Slika

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Slika <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Slike <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Slika <span class="count">(%s)</span>

en: Image CSS Class
hr: CSS klasa slike

en: Image Details
hr: Detalji slike

en: Image Editor Save Failed
hr: Neuspjelo snimanje uređivača slike

en: Image Title Attribute
hr: Atribut naziva slike

en: Image URL
hr: URL slike

en: Image crop failed.
hr: Neuspjelo izrezivanje slike.

en: Image default align
hr: Zadano poravnavanje slike

en: Image default link type
hr: Zadana vrsta poveznice slike

en: Image default size
hr: Zadana veličina slike

en: Image description
hr: Opis slike

en: Image flip failed.
hr: Neuspjelo flip slike.

en: Image resize failed.
hr: Neuspjelo redimenzioniranje slike.

en: Image rotate failed.
hr: Neuspjelo okretanje slike.

en: Images
hr: Slike

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
hr: U <code>%1$s</code>, upotrijebite <code>%2$s</code> metodu, a ne <code>%3$s</code> funkciju. Pogledajte %4$s.

en: Incorrect username or password.
hr: Neispravna korisničko ime ili lozinka.

en: Increase indent
hr: Povećaj uvlaku

en: Insert Image
hr: Unesi sliku

en: Insert Media
hr: Unesi medij

en: Insert More Tag
hr: Unesi oznaku Više...

en: Insert Page Break tag
hr: Unesi oznaku prijelom stranice

en: Insert Read More tag
hr: Unesi oznaku Pročitaj više

en: Insert audio playlist
hr: Unesi audio playlistu

en: Insert column after
hr: Unesi stupac poslije

en: Insert column before
hr: Unesi stupac prije

en: Insert date/time
hr: Unesi datum/vrijeme

en: Insert from URL
hr: Dodaj s URL-a

en: Insert gallery
hr: Unesi galeriju

en: Insert image
hr: Unesi sliku

en: Insert into page
hr: Unesi u stranicu

en: Insert into post
hr: Unesi u post

en: Insert link
hr: Unesi poveznicu

en: Insert row after
hr: Unesi red poslije

en: Insert row before
hr: Unesi red prije

en: Insert table
hr: Unesi tablicu

en: Insert video
hr: Unesi video

en: Insert video playlist
hr: Unesi video playlistu

en: Insert/edit image
hr: Unesi/uredi sliku

en: Insert/edit link
hr: Unesi/uredi poveznicu

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
hr: Unesi/uredi poveznicu (Alt + Shift + A)

en: Insert/edit video
hr: Unesi/uredi video

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
hr: Prosljeđeni su nedostatni argumenti ovom XML-RPC metodom.

en: Invalid Taxonomy
hr: Neispravna taksonomija.

en: Invalid activation key.
hr: Neispravni aktivacijski ključ.

en: Invalid attachment ID.
hr: Neispravan ID privitka.

en: Invalid author ID.
hr: Neispravan ID autora.

en: Invalid comment ID.
hr: Neispravan ID komentara.

en: Invalid comment status.
hr: Neispravan status komentara.

en: Invalid file type
hr: Neispravan tip datoteke

en: Invalid key
hr: Neispravan ključ

en: Invalid menu ID.
hr: Neispravan ID izbornika.

en: Invalid object ID
hr: Neispravan ID objekta

en: Invalid post
hr: Neispravan post.

en: Invalid post ID
hr: Neispravan ID posta

en: Invalid post ID.
hr: Neispravan ID posta.

en: Invalid post format
hr: Neispravan tip posta

en: Invalid post type
hr: Neispravan tip posta.

en: Invalid taxonomy
hr: Neispravna taksonomija.

en: Invalid term ID
hr: Neispravan ID izraza

en: Invalid user ID
hr: Neispravan ID korisnika

en: Invalid user ID.
hr: Neispravan ID korisnika.

en: Is there no link to us?
hr: Čini li nam se, ili to na nas ne vodi niti jedna poveznica?

en: Italic
hr: Kurziv

en: Italic (Ctrl + I)
hr: Kurziv (Ctrl + I)

en: Jan_January_abbreviation
hr: Sij

en: January
hr: Siječanj

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
hr: JavaScript mora biti omogućen kako bi mogli koristiti ovu mogućnost.

en: Jul_July_abbreviation
hr: Srp

en: July
hr: Srpanj

en: Jun_June_abbreviation
hr: Lip

en: June
hr: Lipanj

en: Just a username, please.
hr: Samo korisničko ime, molim.

en: Just write.
hr: Samo piši.

en: Justify
hr: Poravnaj po oba ruba

en: Justify Text
hr: Poravnaj po oba ruba

en: Keyboard Shortcuts
hr: Tipke prečaca

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Large
hr: Velika

en: Large size image height
hr: Visina slike najveće veličine

en: Large size image width
hr: Širina slike najveće veličine

en: Last Post
hr: Zadnji post

en: Last updated
hr: Zadnje ažurirano

en: Last updated: %s
hr: Zadnje ažurirano: %s

en: Leave a Comment
hr: Napiši komentar

en: Leave a Reply
hr: Odgovori

en: Leave a Reply to %s
hr: Odgovori na %s

en: Leave a comment
hr: Napišite komentar

en: Left
hr: Lijevo

en: Length:
hr: Duljina:

en: Letter
hr: Slovo

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
hr: Automatski označi kraj retka i odlomka, uvijek sakrij e-poštu, dopusti <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym>: <code>%s</code>

en: Link CSS Class
hr: Poveži CSS klasu

en: Link Categories
hr: Kategorije poveznica

en: Link Category
hr: Kategorija poveznice

en: Link ID
hr: ID poveznice

en: Link Rel
hr: Poveznica rel

en: Link To
hr: Poveznica za

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
hr: Sidro

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
hr: Sidra

en: Link rating
hr: Ocjena poveznice

en: Link title
hr: Naslov poveznice

en: Link to Attachment Page
hr: Poveznica do stranice privitka

en: Link to Media File
hr: Poveznica do media datoteke

en: Links
hr: Poveznice

en: Links for %s
hr: Poveznice za %s

[ctx: Links widget]
en: Random
hr: Nasumice

en: List
hr: Popis

en: List View
hr: Lista pregled

en: Log In
hr: Prijavi se

en: Log Out
hr: Odjavi se

en: Log in
hr: Prijavi se

en: Log in to Reply
hr: Prijavi se za odgovor

en: Log in to leave a Comment
hr: Prijavi se za komentiranje

en: Log out
hr: Odjavi se

en: Log out &raquo;
hr: Odjava &raquo;

en: Log out of this account
hr: Odjavite se sa ovog računa

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
hr: Prijavljeni kao <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
hr: Prijavljeni kao <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odjavi se sa ovog računa">Odjavi se &raquo;</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
hr: Prijavljeni kao <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odjavite se sa ovog računa">Odjava?</a>

en: Login Address (URL)
hr: Adresa prijave (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
hr: Prijava, RSS &amp; WordPress.org poveznice.

en: Loop
hr: Petlja

en: Lost Password
hr: Izgubljena lozinka

en: Lost your password?
hr: Izgubili ste lozinku?

en: M_Monday_initial
hr: P

en: Mail (will not be published)
hr: E-pošta (neće biti objavljena)

en: Maintenance
hr: Održavanje

en: Manage Audio
hr: Upravljanje audio datotekama

en: Manage Comments
hr: Upravljanje komentarima

en: Manage Images
hr: Upravljanje slikama

en: Manage Video
hr: Upravljanje video datotekama

en: Manual Offsets
hr: Ručni razmak

en: Mar_March_abbreviation
hr: Ožu

en: March
hr: Ožujak

en: Match case
hr: Filtriraj mala/velika slova

en: Maximum upload file size: %s.
hr: Maksimalno dozvoljena veličina: %s.

en: May
hr: Svibanj

en: May_May_abbreviation
hr: Svi

en: Media File
hr: Media datoteka

en: Media Library
hr: Medijska zbirka

en: Media library (Alt + Shift + M)
hr: Media zbirka (Alt + Shift + M)

en: Medium
hr: Osrednje

en: Medium size image height
hr: Visina slike srednje veličine

en: Medium size image width
hr: Širina slike srednje veličine

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hr: Memorija prekoračena. Molim pokušajte drugu manju datoteku.

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menus
hr: Izbornici

en: Merge table cells
hr: Spoji ćelije tablice

en: Metadata
hr: Metapodaci

en: Mismatch
hr: Neslaganje

en: Missing Attachment
hr: Nedostaje privitak

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
hr: Misija izvršena.  Poruka <strong>%s</strong> izbrisana.

en: Mon
hr: Pon

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Move down
hr: Pomakni dolje

en: Move to another area&hellip;
hr: Premjesti u drugo područje&hellip;

en: Move up
hr: Pomakni gore

[ctx: Move widget]
en: Move
hr: Pomakni

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
hr: sve

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
hr: ništa

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
hr: korisnik

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
hr: Mora sadržavati najmanje 4 znaka, samo slova i brojke. Ne može biti promijenjeno, stoga birajte pažljivo!

en: Mute
hr: Isključi zvuk

en: Mute Toggle
hr: Isključi biranje

en: My Account
hr: Moj račun

en: My Sites
hr: Moje web stranice

en: Name
hr: Ime

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hr: Tekst

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
hr: Naziv

en: Narrower
hr: Uže

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Navigation Menu
hr: Navigacijski izbornik

en: Navigation Menu Item
hr: Stavka navigacijskog izbornika

en: Navigation Menu Items
hr: Stavke navigacijskog izbornika

en: Navigation Menus
hr: Navigacijski izbornici

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
hr: Trebate više pomoći? <a href='http://codex.wordpress.org/hr:Ure%C4%91ivanje_wp-config.php'>Imamo ju</a>.

en: Network Admin
hr: Mrežni admin

en: Network Admin: %s
hr: Mrežni admin: %s

en: New %1$s Site: %2$s
hr: Novi %1$s Sajt: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
hr: Novi %1$s Korisnik: %2$s

en: New Category Name
hr: Naziv nove kategorije

en: New Link Category Name
hr: Naziv nove kategorije poveznica

en: New Page
hr: Nova stranica

en: New Post
hr: Novi post

en: New Site Registration: %s
hr: Registracije novih web stranica: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
hr: Nova web stranica: %1$s
    URL: %2$s
    Udaljeni IP: %3$s
    
    Onemogući ove obavijesti: %4$s

en: New Tag Name
hr: Naziv nove oznake

en: New User Registration: %s
hr: Registracija novog korisnika: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
hr: Novi korisnik: %1$s
    Udaljeni IP: %2$s
    
    Onemogući ove obavijesti: %3$s

en: New comment on your post "%s"
hr: Novi komentar na vaš post "%s"

en: New document
hr: Novi dokument

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New pingback on your post "%s"
hr: Nova povratna veza na vaš post "%s"

en: New trackback on your post "%s"
hr: Nova povratna veza na vaš post "%s"

en: New user registration on your site %s:
hr: Registracija novog korisnika na vašoj web stranici %s:

en: Newer Comments &raquo;
hr: Noviji komentari &raquo;

en: Next
hr: Sljedeće

en: Next &gt;
hr: Sljedeće &gt;

en: Next &raquo;
hr: Sljedeće &raquo;

en: Next Page &raquo;
hr: Sljedeća stranica &raquo;

en: Next Post
hr: Sljedeći post

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

en: No
hr: Ne

en: No Comments
hr: Nema komentara

en: No Image
hr: Nema slike

en: No Repeat
hr: Bez ponavljanja

en: No categories
hr: Nema kategorija

en: No comments yet.
hr: Nijedan komentar do sada.

en: No connection to server
hr: Veza s poslužiteljem nije uspostavljena

en: No editor could be selected.
hr: Uređivač nije mogao biti odabran.

en: No image set
hr: Slika nije postavljena

en: No items found.
hr: Nije pronađena nijedna stavka.

en: No login ID submitted
hr: Nije poslan nijedan login ID

en: No matches found.
hr: Ništa nije pronađeno.

en: No media attachments found.
hr: Media privitci nisu pronađeni.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
hr: Nijedan izbornik još nije kreiran. <a href="%s">Kreiraj izbornik</a>.

en: No more comments found.
hr: Nije pronađeno više komentara.

en: No msg number submitted
hr: Nije poslan nijedan msg number (broj poruke)

en: No pages found in Trash.
hr: Nijedna stranica nije pronađena u smeću.

en: No pages found.
hr: Nije pronađena nijedna stranica.

en: No password submitted
hr: Nije poslana nijedna lozinka

en: No posts found in Trash.
hr: Nijedan post nije pronađen u smeću.

en: No posts found.
hr: Nije pronađen nijedan post.

en: No search term specified. Showing recent items.
hr: Nije naveden nijedan pojam za pretraživanje. Prikazujem nedavne stavke.

en: No server banner
hr: Nema poslužitelja bannera

en: No server specified
hr: Nije naznačen nijedan poslužitelj

en: No tags found.
hr: Nije pronađena nijedna oznaka.

en: Nonbreaking space
hr: Neodvojiv razmak

en: None
hr: Nijedno

en: Nov_November_abbreviation
hr: Stu

en: November
hr: Studeni

en: Number of comments to show:
hr: Broj komentara za prikazati:

en: Number of links to show:
hr: Prikazati ukupno poveznica:

en: Number of posts to show:
hr: Broj prikazanih postova:

en: Numbered list
hr: Brojčani popis

en: Oct_October_abbreviation
hr: Lis

en: October
hr: Listopad

en: Once Daily
hr: Jednom dnevno

en: Once Hourly
hr: Jednom u satu

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
hr[0]: Jedan odgovor na %2$s
hr[1]: %1$s odgovora na %2$s
hr[2]: %1$s odgovora na %2$s

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
hr: Jedna ili više tablica baze podataka nisu dostupne. Bazu podataka možda treba <a href="%s">popraviti</a>.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
hr: Samo metoda statične klase ili funkcija mogu biti upotrijebljeni u uninstall kuki.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
hr: Dopušteni su samo mala slova (a-z) i brojevi.

en: Oops: %s
hr: Ups: %s

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
hr: uključeno

en: Open link in a new window/tab
hr: Otvori poveznicu u novom prozoru/kartici

en: Or link to existing content
hr: Ili poveznica do postojećeg sadržaja

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
hr: Brojčani popis (Alt + Shift + O)

en: Page ID
hr: ID stranice

en: Page IDs, separated by commas.
hr: ID-ovi stranica, odvojeni zarezima.

en: Page break
hr: Prijelom stranice

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Page order
hr: Redoslijed stranica

en: Page title
hr: Naslov stranice

en: Pages
hr: Stranice

en: Pages:
hr: Stranice:

en: Paragraph
hr: Odlomak

en: Parent Category
hr: Matična kategorija

en: Parent Category:
hr: Matična kategorija:

en: Parent Page:
hr: Matična stranica:

en: Parent term does not exist.
hr: Matični pojam ne postoji.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
hr: Propuštanje cijelog broja postova je zastarjelo. Propustite grupu argumenata umjesto toga.

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Lost and Changed for user: %s
hr: Lozinka je izgubljena i promijenjena za korisnika: %s

en: Password Lost and Found
hr: Lozinka izgubljena i nađena

en: Password Protected
hr: Zaštićeno lozinkom

en: Password Reset
hr: Reset lozinke

en: Password reset is not allowed for this user
hr: Ovaj korisnik nema dopuštenje resetirati lozinku

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Password: %s
hr: Lozinka: %s

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Paste as text
hr: Zalijepi kao tekst

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
hr: Funkcija &#39;zalijepi&#39; je sada u režimu običnog teksta. Sadržaj će se sada zalijepiti kao običan tekst sve dok ne isključite ovu opciju.

en: Paste table row after
hr: Zalijepi redak tablice iza ovog retka

en: Paste table row before
hr: Zalijepi redak tablice ispred ovog retka

en: Paste your embed code below:
hr: Ispod zalijepite vaš kod za ugradnju:

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Čeka pregled <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Čeka pregled <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Čeka pregled <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
hr: Čeka recenziju

en: Permalink: %s
hr: Stalna veza: %s

en: Pingback
hr: Povratni ping

en: Pingback excerpt:
hr: Izvadak povratnog pinga:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
hr: Registriran je povratni ping od %1$s prema %2$s. Neka web bruji! :-)

en: Play/Pause
hr: Pokreni/Pauziraj

en: Playlist Settings
hr: Postavke playliste

en: Please enter a site name.
hr: Molim unesite naziv web stranice.

en: Please enter a site title.
hr: Molim unesite naslov web stranice.

en: Please enter a username.
hr: Molimo unesite korisničko ime.

en: Please enter a valid email address.
hr: Molim unesite valjanu adresu e-pošte.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hr: Molim unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku sa poveznicom za kreiranje nove lozinke.

en: Please include a %1$s template in your theme.
hr: Molim uključite i %1$s predložak u vašu temu.

en: Please log in again.
hr: Molim ponovo se prijavite.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
hr: Molim pogledajte <a href="http://codex.wordpress.org/hr:Ispitivanje_kvarova_u_WordPressu">Ispitivanje kvarova u WordPressu</a> za više informacija.

en: Please try again.
hr: Molim pokušajte ponovo.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hr: Molim pokušajte prenijeti ovu datoteku sa %1$sprijenosnikom preglednika%2$s.

en: Plugin Information:
hr: Informacije dodatka:

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Popular Tags
hr: Popularne oznake

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
hr: Mogući razlozi: vaš host je možda onesposobio mail() funkciju.

en: Post Comment
hr: Objavi komentar

en: Post Thumbnail
hr: Mini-prikaz

[ctx: Post format]
en: Aside
hr: Crtica

[ctx: Post format]
en: Gallery
hr: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
hr: Slika

[ctx: Post format]
en: Link
hr: Poveznica

[ctx: Post format]
en: Quote
hr: Citat

[ctx: Post format]
en: Standard
hr: Standardno

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
hr: Vrste posta ne mogu sadržavati više od 20 znakova.

en: Poster Image
hr: Poster slika

en: Posts by %s
hr: Postovi od: %s

en: Posts page
hr: Stranica postova

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
hr: Pokreće <a href="%s" title="Pokreće WordPress, najsavršenija osobna semantička izdavačka platforma"><strong>WordPress</strong></a>

en: Powered by WordPress
hr: Pokreće WordPress

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
hr: Napravljeno u WordPressu, najsavršenijoj osobnoj semantičkoj izdavačkoj platformi.

en: Preload
hr: Predučitavanje

en: Premature end of list
hr: Preuranjeni završetak liste

en: Press return or enter to expand
hr: Pritisnite return ili enter za proširenje

en: Press return or enter to open this panel
hr: Pritisnite return ili enter za otvaranje ovog panela.

en: Preview
hr: Predpregled

en: Previous Post
hr: Prethodni post

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: Print
hr: Ispiši

en: Privacy:
hr: Privatnost:

en: Private
hr: Privatno

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Privatna <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Privatne <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Privatnih <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
hr: Privatno: %s

en: Privately Published
hr: Objavljeno pod Privatno

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
hr: Zaštićeni komentari: za pristup komentarima, molim unesite lozinku.

en: Protected: %s
hr: Zaštićeno: %s

en: Public
hr: Javno

en: Public, Sticky
hr: Javno, Lijepljivo

en: Publish
hr: Objavi

en: Publish on:
hr: Objavi na dan:

en: Published
hr: Objavljeno

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Objavljen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Objavljena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Objavljenih <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
hr: Objavljeno na:

en: Quote
hr: Citat

en: RSS Error: %s
hr: RSS greška: %s

en: Random Order
hr: Nasumičan redoslijed

en: Randomize suggested headers
hr: Nasumična predložena zaglavlja

en: Randomize uploaded headers
hr: Nasumična prenesena zaglavlja

en: Randomizing suggested headers
hr: Nasumično odabiranje predloženih zaglavlja

en: Randomizing uploaded headers
hr: Nasumično odabiranje prenesenih zaglavlja

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
hr: Umjesto da svaki put posežete za mišem radi klikanja na alatnu traku, upotrijebite ove kombinacije tipki. Windows i Linux koriste Ctrl + slovo. Macintosh koristi Command + slovo.

en: Read more...
hr: Pročitaj više...

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
hr: Pročitajte stranicu <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/hr:Pronala%C5%BEenje_Gre%C5%A1aka_WordPress_Mre%C5%BEe">pronalaženja grešaka</a>. Neke od tamo sadržanih uputa možda mogu pomoći da shvatite što je pošlo po krivu.

en: Recent Comments
hr: Najnoviji komentari

en: Recent Posts
hr: Novi postovi

en: Redo
hr: Vrati poništenu radnju

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Register
hr: Registriraj se

en: Register For This Site
hr: Registrirajte se na ovu web stranicu

en: Registration Form
hr: Registracijski obrazac

en: Registration complete. Please check your e-mail.
hr: Registracija dovršena. Molim provjerite svoju e-poštu.

en: Registration has been disabled.
hr: Registracija je onemogućena.

en: Remember Me
hr: Zapamti me

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove From Bulk Edit
hr: Ukloni iz grupnog uređivanja

en: Remove Image
hr: Ukloni sliku

en: Remove link
hr: Ukloni poveznicu

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
hr: Reorganizacija

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace Audio
hr: Zamjeni audio

en: Replace Image
hr: Zamjeni sliku

en: Replace Video
hr: Zamjeni video

en: Reply
hr: Odgovori

en: Required fields are marked %s
hr: Nužna polja su označena s %s

en: Reset Password
hr: Reset lozinke

en: Restore last draft
hr: Vrati zadnju skicu

en: Reverse order
hr: Obrnuti redoslijed

en: Revision
hr: Revizija

en: Revisions
hr: Revizije

en: Rich Text Area. Press ALT-F9 for menu. Press ALT-F10 for toolbar. Press ALT-0 for help
hr: Područje obogaćenog teksta. Pritisnite ALT-F9 za izbornik. Pritisnite ALT-F10 za alatnu traku. Pritisnite ALT-0 za pomoć.

en: Right
hr: Desno

en: Robots
hr: Roboti

en: Row
hr: Redak

en: Row group
hr: Grupa redaka

en: Row type
hr: Vrsta retka

en: Rows
hr: Redovi

en: S_Saturday_initial
hr: S

en: S_Sunday_initial
hr: N

en: Sat
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Save
hr: Snimi

en: Save &amp; Activate
hr: Snimi &amp; Aktiviraj

en: Save &amp; Publish
hr: Snimi &amp; Objavi

en: Save Draft
hr: Snimi skicu

en: Save and preview changes before publishing them.
hr: Snimi i predpregledaj promjene prije objave.

en: Save as Pending
hr: Snimi pod Na čekanju

en: Save failed.
hr: Neuspjelo snimanje.

en: Saved
hr: Snimljeno

en: Saved.
hr: Snimljeno.

en: Saving Draft&#8230;
hr: Snimanje Skice&#8230;

en: Saving...
hr: Snimam...

en: Say It!
hr: Izrecite!

en: Schedule
hr: Tempiraj

en: Schedule for:
hr: Tempiraj za:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Tempiran <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Tempirana <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Tempiranih <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
hr: Skripte i stilovi ne bi trebali biti registrirani ili upotrebljavani do %1$s, %2$s, ili %3$s kuka (hooks).

en: Scroll
hr: Klizanje

en: Search
hr: Pretraži

en: Search Categories
hr: Pretraži kategorije

en: Search Link Categories
hr: Pretraži kategorije poveznica

en: Search Media
hr: Pretraži Media

en: Search Pages
hr: Pretraži stranice

en: Search Posts
hr: Pretraži postove

en: Search Results %1$s %2$s
hr: Rezultati pretrage %1$s %2$s

en: Search Tags
hr: Pretraži oznake

en: Search Widgets
hr: Widgeti pretrage

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
hr: Pretražite ili upotrijebite tipke gore i dolje strelice za odabir stavke.

[ctx: Search widget]
en: Search
hr: Pretraga

en: Search widgets&hellip;
hr: Widgeti pretrage&hellip;

en: Security error.
hr: Sigurnosna greška.

en: Select
hr: Odaberi

en: Select Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select Color
hr: Odaberi boju

en: Select File
hr: Odaberite datoteku

en: Select Files
hr: Odaberi datoteke

en: Select Link Category:
hr: Odaberi kategoriju poveznice:

en: Select Menu:
hr: Odaberi izbornik:

en: Select Month
hr: Odaberi mjesec

en: Select Poster Image
hr: Odaberi poster sliku

en: Select a city
hr: Odaberi grad

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select an area to move this widget into:
hr: Odaberite područje u koje ćete smjestiti ovaj widget:

en: Select and Crop
hr: Odaberi i izreži

en: Sep_September_abbreviation
hr: Ruj

en: Separate tags with commas
hr: Razdvojite oznake zarezima

en: September
hr: Rujan

en: Session expired
hr: Sesija istekla

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
hr: Sesija je istekla. Molimo ponovno se prijavite. Nećete se pomaknuti sa ove stranice.

en: Set Featured Image
hr: Postavi istaknutu sliku

en: Set featured image
hr: Postavi istaknutu sliku

en: Set image
hr: Postavi sliku

en: Shift-click to edit this widget.
hr: Shift-klik za uređivanje ovog widgeta.

en: Shortlink
hr: Kratka poveznica

en: Show Artist Name in Tracklist
hr: Prikaži ime umjetnika u listi zapisa

en: Show Images
hr: Prikaži slike

en: Show Link Description
hr: Prikaži opis poveznice

en: Show Link Image
hr: Prikaži sliku poveznice

en: Show Link Name
hr: Prikaži naziv poveznice

en: Show Link Rating
hr: Prikaži ocjenu poveznice

en: Show Tracklist
hr: Prikaži listu zapisa

en: Show Video List
hr: Prikaži video listu

en: Show hierarchy
hr: Pokaži hijerarhiju

en: Show invisible characters
hr: Prikaži nevidljive znakove

en: Show more comments
hr: Pokaži više komentara

en: Show post counts
hr: Pokaži broj postova

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sidebar %d
hr: Bočna traka %d

en: Signup
hr: Registracija

en: Site Address (URL)
hr: Adresa web stranice (URL)

en: Site Admin
hr: Admin stranice

en: Site Domain:
hr: Domena sajta:

en: Site Name:
hr: Ime sajta:

en: Site Tagline
hr: Slogan web stranice

en: Site Title
hr: Naziv web stranice

en: Site Title & Tagline
hr: Naziv web stranice i slogan

en: Site Title:
hr: Naslov sajta:

en: Site name must be at least 4 characters.
hr: Ime web stranice mora sadržavati najmanje 4 znaka.

en: Site registration has been disabled.
hr: Registracija sajta trenutno nije moguća.

en: Sites
hr: Web stranice

en: Sites you are already a member of:
hr: Web stranice kojih ste član:

en: Size
hr: Veličina

en: Skip Cropping
hr: Preskoči izrezivanje

en: Skip to toolbar
hr: Skoči do alatne trake

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
hr: Uspori kauboju, nema potrebe za toliko čestim provjeravanjem pošte!

en: Software Name
hr: Naziv softvera

en: Software Version
hr: Inačica softvera

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
hr: Netko je za ovaj račun zatražio reset lozinke.

en: Sorry, comments are closed for this item.
hr: Žalim, komentari su onemogućeni za ovu stavku.

en: Sorry, deleting the term failed.
hr: Žalim, brisanje pojma nije uspjelo.

en: Sorry, editing the term failed.
hr: Žalim, uređivanje pojma nije uspjelo.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
hr: Žalim, nove registracije nisu dopuštene trenutno.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hr: Ni jedan post ne odgovara vašem kriteriju.

en: Sorry, no such page.
hr: Žalim, nema takve stranice.

en: Sorry, no such post.
hr: Žalim, nema takvog posta.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
hr: Žalim, jedna od navedenih taksonomija nije podržana od strane vrste posta.

en: Sorry, revisions are disabled.
hr: Žalim, revizije su onesposobljene.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
hr: Žalim, imena web stranica ne smiju sadržavati znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, site names must have letters too!
hr: Žalim, i imena web stranica moraju sadržavati slova!

en: Sorry, that email address is already used!
hr: Žao mi je, ova email adresa se već koristi!

en: Sorry, that email address is not allowed!
hr: Žalim, ova email adresa nije dozovljena!

en: Sorry, that file cannot be edited.
hr: Žalim, ovu datoteku nije moguće uređivati.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
hr: Žalim, izgleda da je taj ključ nevažeći.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
hr: Nažalost, taj ključ je istekao. Molimo pokušajte ponovno.

en: Sorry, that site already exists!
hr: Žalim, ovaj sajt već postoji!

en: Sorry, that site is reserved!
hr: Žalim, ovaj sajt je rezerviran!

en: Sorry, that username already exists!
hr: Žao mi je, ovo korisničko ime se već koristi!

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
hr: Žalim, ovaj komentar ne možete urediti. Nešto je pošlo krivo.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
hr: Komentar forma je trenutno zatvorena.

en: Sorry, the new category failed.
hr: Žalim, dodavanje kategorije nije uspjelo.

en: Sorry, the user cannot be updated.
hr: Žalim, korisnik ne može biti ažuriran.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
hr: Žalim, korisnička imena ne smiju sadržavati znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
hr: Žalim, i korisnička imena moraju sadržavati slova!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za dodavanje pojma jednoj od navedenih taksonomija.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za dodijelivanje pojma jednoj od navedenih taksonomija.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
hr: Žalim, nemate dopuštenje za kreiranje postova zaštićenih lozinkom za ovu vrstu posta.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
hr: Žalim, nemate dopuštenje za kreiranje privatnih postova za ovu vrstu posta.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za brisanje ovog posta.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
hr: Žalim, nemate dopuštenje za uređivanje postova ove vrste posta.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za uređivanje postova.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za uređivanje ove vrste posta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za uređivanje ovog posta.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za postanje na ovoj web stranici.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za objavu stranica na ovoj web stranici.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
hr: Žalim, nemate dopuštenje za objavu postova za ovu vrstu posta.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za objavu postova na ovoj web stranici.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
hr: Žalim, nemate dopuštenje lijepljenje ovog posta.

en: Sorry, you can not edit this post.
hr: Žalim, nemate ovlasti za uređivanje ovog posta.

en: Sorry, you cannot edit comments.
hr: Žalim, ne možete uređivati komentare.

en: Sorry, you cannot edit pages.
hr: Žalim, ne možete uređivati stranice.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
hr: Žalim, ne možete uređivati postove na ovoj web stranici.

en: Sorry, you cannot edit this page.
hr: Žalim, ne možete urediti ovu stranicu.

en: Sorry, you cannot edit this post.
hr: Žalim, nemate ovlasti za uređivanje ovog posta.

en: Sorry, you cannot edit users.
hr: Žalim, ne možete uređivati korisnike.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
hr: Žalim, ne možete urediti svoj profil.

en: Sorry, you cannot list users.
hr: Žalim, ne možete izlistati korisnike.

en: Sorry, you cannot publish this post.
hr: Žalim, nemate ovlasti za objavu ovog posta.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
hr: Žalim, ne možete zalijepiti privatni post.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
hr: Žalim, nemate pristup korisničkim podacima ove web stranice.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
hr: Žalim, nemate ovlasti za dodavanje kategorije.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
hr: Žalim, nemate ovlasti za brisanje kategorije.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
hr: Žalim, nemate ovlasti za brisanje ove stranice.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
hr: Žalim, nemate ovlasti za brisanje ovog posta.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
hr: Žalim, nemate ovlasti za uređivanje ove stranice.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
hr: Žalim, nemate ovlasti za uređivanje ovog posta.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
hr: Žalim, nemate ovlasti za objavu ove stranice.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
hr: Žalim, nemate ovlasti za objavu ovog posta.

en: Sorry, you may not use that site name.
hr: Žalim, nemožete koristiti to ima za sajt.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
hr: Žalim, da biste pregledali kategorije, morate imati dopuštenje za uređivanje postova na ovoj web stranici.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
hr: Žalim, da biste pregledali oznake, morate imati dopuštenje za uređivanje postova na ovoj web stranici.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
hr: Žalim, da biste pregledali kategorije, morate imati dopuštenje za uređivanje postova na ovoj web stranici.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
hr: Žalim, morate se prijaviti ako želite dati komentar.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
hr: Žalim, vaš unos nije mogao biti izmijenjen. Nešto je pošlo krivo.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
hr: Žalim, ovaj unos ne možemo objaviti. Nešto je pošlo krivo.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
hr: Žalim, vaš pojam nije moguće kreirati. Nešto je pošlo krivo.

en: Sort by:
hr: Sortiraj po:

en: Source
hr: Izvor

en: Source code
hr: Izvorni kod

en: Spam it: %s
hr: Označi kao spam: %s

en: Special character
hr: Specijalni znak

en: Split table cell
hr: Podijeli ćeliju tablice

en: Static Front Page
hr: Statična početna stranica

en: Still waiting for your email?
hr: Još čekate svoj poruku e-pošte?

en: Strength indicator
hr: Pokazatelj jačine

en: Strikethrough
hr: Precrtano

en: Strong
hr: Jako

en: Style
hr: Stil

en: Stylesheet is missing.
hr: Nedostaje stylesheet.

en: Stylesheet is not readable.
hr: Stylesheet nije čitljiv.

en: Submit
hr: Pošalji

en: Submit Comment
hr: Pošalji komentar

en: Submitted on:
hr: Poslano dana:

en: Subscript
hr: Index

en: Suggested image dimensions:
hr: Predložene dimenzije slike:

en: Sun
hr: Ned

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Superscript
hr: Eksponent

en: Support Forums
hr: Forumi podrške

en: T_Thursday_initial
hr: Č

en: T_Tuesday_initial
hr: U

en: Table cell properties
hr: Obilježja ćelije tablice

en: Table properties
hr: Obilježja tablice

en: Table row properties
hr: Obilježja retka tablice

en: Tag Cloud
hr: Oblak oznaka

en: Tagline
hr: Slogan

en: Tags
hr: Oznake

en: Tags:
hr: Oznake:

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
hr: Taksonomije ne mogu sadržavati više od 32 znaka.

en: Taxonomy:
hr: Taksonomija:

en: Template
hr: Predložak

en: Template is missing.
hr: Nedostaje predložak.

en: Text
hr: Tekst

en: Text color
hr: Boja teksta

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
hr: Dotična adresa e-pošte je već upotrijebljena. Molim provjerite svoj dolaznu mapu za aktivacijsku poruku e-pošte. Postati će dostupan za par dana ako ništa ne napravite.

en: That name is not allowed.
hr: Dotično ime nije dozvoljeno.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
hr: Dotična web stranica je trenutno rezervirana ali možda postane dostupna kroz nekoliko dana.

en: That user does not exist.
hr: Ovaj korisnik ne postoji.

en: That username is already activated.
hr: Ovo korisničko ime je već aktivirano.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
hr: Dotično korisničko ime je trenutno rezervirano ali možda postane dostupno kroz nekoliko dana.

en: That username is not allowed.
hr: Ovo korisničko ime nije dozvoljeno.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
hr: "%s" tema nije valjana matična tema.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
hr: <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> za Povratnu vezu ovog unosa je: <em>%s</em>

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
hr: <code>%s</code> opcija nije dopuštena za vrstu <code>bloginfo()</code> funkcija.

en: The GD image library is not installed.
hr: GD image library nije instalirana.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
hr: SSL certifikat za host nije moguće verificirati.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hr: Upisana adresa web stranice ne izgleda kao valjani URL. Molim unesite valjani URL.

en: The URL to the admin area
hr: URL do admin područja

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hr: WordPress adresa koju ste unijeli ne izgleda kao valjani URL. Molim unesite valjani URL.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hr: Ukoliko odete s ove stranice, promjene koje ste izvršili bit će izgubljene.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
hr: Konstanta <code>VHOST</code> <strong>je zastarjela</strong>. Upotrijebite bolean konstantu <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> u wp-config.php kako bi omogućili konfiguraciju poddomena. Upotrijebite is_subdomain_install() kako bi provjerili jeli konfiguracija poddomena omogućena.

en: The e-mail could not be sent.
hr: Poruka e-pošte nije mogla biti poslana.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
hr: Upisana adresa e-pošte ne izgleda kao valjana adresa e-pošte. Molim upišite valjanu adresu e-pošte.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
hr: Sljedeći prečaci koriste različite pristupne kombinacije: Alt + Shift + slovo.

en: The given object ID is not that of a menu item.
hr: Upisani ID objekta ne pripada stavci izbornika.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
hr: Stranica za prijavu otvoriti će se u novom prozoru. Nakon što se prijavite možete ju zatvoriti i vratiti se na ovu stranicu.

en: The menu ID should not be empty.
hr: ID izbornika ne smije biti prazan.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
hr: Ime izbornika <strong>%s</strong> je u konfliktu sa jednim drugim imenom izbornika. Molim pokušajte s drugim imenom.

en: The page template is invalid.
hr: Predložak stranice  nije ispravan.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
hr: Matična tema nedostaje. Molim instalirajte "%s" matičnu temu.

en: The passwords do not match.
hr: Lozinke nisu iste

en: The pingback has already been registered.
hr: Povratni ping je već registriran.

en: The post cannot be deleted.
hr: Post se ne može obrisati.

en: The post type may not be changed.
hr: Vrsta posta možda se nije promijenila.

en: The post type specified is not valid
hr: Navedena vrsta posta nije ispravna.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
hr: Argument upita %s mora sadržavati držač mjesta.

en: The requested user does not exist.
hr: Traženi korisnik ne postoji.

en: The role specified is not valid
hr: Navedena uloga nije valjana.

en: The site %s is yours.
hr: Web stranica %s je vaša.

en: The site is already active.
hr: Web stranica  je već aktivna.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
hr: Web stranica koju ste tražili nije pravilno instalirana. Molim javite sistem administratoru.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
hr: Web stranica koju tražite, <strong>%s</strong> ne postoji, ali ju sad možete kreirati!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
hr: Web stranica koju tražite, <strong>%s</strong>, ne postoji.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
hr: Slug &#8220;%s&#8221; je već u upotrebi za drugi izraz

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
hr: URL izvora i URL odredišta ne mogu upućivati na isti resurs.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
hr: URL izvora ne sadrži poveznicu prema URL-u odredišta, i stoga ne može biti prihvaćen kao izvor.

en: The source URL does not exist.
hr: URL izvora ne postoji.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
hr: Naznačeni ciljni URL ne može biti upotrijebljen kao meta - ili ne postoji, ili na tom mjestu nije omogućen povratni ping.

en: The specified target URL does not exist.
hr: Naznačeni URL odredišta ne postoji.

en: The term name cannot be empty.
hr: Naziv pojma ne može biti prazan.

en: The theme directory "%s" does not exist.
hr: Direktorij teme "%s" ne postoji.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
hr: Vremenska zona koju ste unijeli nije ispravna. Molim izaberite valjanu vremensku zonu.

en: The user is already active.
hr: Korisnik je već aktivan.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
hr: Web preglednik na vašem uređaju ne može se upotrijebiti za prijenos datoteka. Umjesto toga možete upotrijebiti <a href="%s">izvornu aplikaciju za vaš uređaj</a>.

en: Theme without %1$s
hr: Tema bez %1$s

en: Themes
hr: Teme

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
hr: Nema dostupnih HTTP veza koje mogu dovršiti ovaj zahtjev.

en: There are no associated subtitles.
hr: Nema dodijeljenih podnatpisa

en: There are no options for this widget.
hr: Za ovaj widget nema opcija.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
hr: Izgleda da nema novih poruka e-pošte.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
hr: Čini se da nedostaje <code>wp-config.php</code> datoteka. Ovo je potrebno prije početka instalacije.

en: There has been an error cropping your image.
hr: Dogodila se greška prilikom izrezivanja vaše slike.

en: There is a revision of this post that is more recent.
hr: Postoji revizija ovog posta koja je svježija.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hr: Nema izvatka jer je post zaštićen.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hr: Došlo je do greške pri konfiguriranju. Molim javite administratoru poslužitelja.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
hr: Došlo je do greške, molim ponovno ispravite formu ispod i pokušajte ponovno.

en: This action has been disabled by the administrator.
hr: Ovu akciju je onemogućio administrator.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
hr: Ovaj argument je promijenjen u polje kako bi se prilagodio ponašanju ostalih cron funkcija.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hr: Ovaj sadržaj je zaštićen sa lozinkom. Kako bi ga vidjeli molimo unesite vašu lozinku ispod:

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hr: Ova mogućnost zahtijeva inline frame-ove. Prikaz iframe-ova je isključen ili ih vaš preglednik ne podržava.

en: This file is empty. Please try another.
hr: Datoteka je prazna. Molim pokušajte s nekom drugom.

en: This file is not an image. Please try another.
hr: Ova datoteka nije slika. Molim pokušajte sa drugom.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
hr: Ova datoteka je prevelika. Datoteka mora biti manja od %d KB veličinom.

en: This file no longer needs to be included.
hr: Ova datoteka više ne treba biti uključena.

en: This file type is not allowed. Please try another.
hr: Ovaj tip datoteke nije dozvoljen. Molim unesite drugi.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hr: Ovo je veće od najveće dopuštene veličine. Molim pokušajte s nekom drugom.

en: This is the short link.
hr: Ovo je kratka poveznica.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
hr: Ova stranica je potvrđena kao XHTML 1.0 Transitional

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hr: Ovaj post je zaštićen lozinkom. Za pregledavanje komentara, molim unesite lozinku.

en: This site has been archived or suspended.
hr: Ova web stranica je arhivirana ili suspendirana.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
hr: Ova web stranica još nije aktivirana. Ako imate problema sa aktiviranjem vaše web stranice, molim kontaktirajte <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: This site is no longer available.
hr: Ova web stranice više nije dostupna.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
hr: Taksonomija nije hijerarhijalna tako da ne možete kreirati matičnu.

en: This taxonomy is not hierarchical.
hr: Taksonomija nije hijerarhijalna.

en: Thu
hr: Čet

en: Thumbnail
hr: Minijatura

en: Thumbnail Height
hr: Visina minijature

en: Thumbnail Width
hr: Širina minijature

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Tile
hr: Ponavljanje

en: Tile Horizontally
hr: Ponavljanje horizontalno

en: Tile Vertically
hr: Ponavljanje vertikalno

en: Time Format
hr: Oblik vremena

en: Time Zone
hr: Vremenska zona

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
hr: Blokovi

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
hr: Formati

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
hr: Zaglavlja

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
hr: Unesi predložak

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
hr: Predlošci

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
hr: Uredi

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
hr: Datoteka

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
hr: Unesi

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
hr: Tablica

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
hr: Alati

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
hr: Pregled

en: Title
hr: Naslov

en: Title:
hr: Naslov:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
hr: Za aktivaciju vašeg bloga, molim kliknite na ponuđenu poveznicu:
    
    %s
    
    Nakon aktivacije, primiti ćete *još jednu poruku e-pošte* sa vašim podacima za prijavu.
    
    Nakon aktivacije možete posjetiti vašu web stranicu ovdje:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
hr: Za aktivaciju vašeg korisnika, molim kliknite na ponuđenu poveznicu:
    
    %s
    
    Nakon aktivacije, primiti ćete *još jednu poruku e-pošte* sa vašim podacima za prijavu.

en: To reset your password, visit the following address:
hr: Za novu lozinku, posjetite ovu adresu:

en: Toggle Editor Text Direction
hr: Zatvori uređivač smjera teksta

en: Toggle fullscreen mode
hr: Prikaži/sakrij prikaz cijelog zaslona

en: Too many redirects.
hr: Previše preusmjeravanja.

en: Toolbar Toggle
hr: Prikaži/sakrij alatnu traku

en: Top navigation toolbar.
hr: Gornja navigacijska traka.

en: Trackback
hr: Povratna veza

en: Trackback excerpt:
hr: Izvadak povratne veze:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
hr: Zapisi (podnatpisi, natpisi, opisi, poglavlja ili metapodaci)

en: Translation Updates
hr: Ažuriranje prijevoda

en: Trash
hr: Smeće

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Smeća <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Smeća <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
hr: Smeće odabrano

en: Trash it: %s
hr: Smjesti u smeće: %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
hr: Uklonite widget pomičući ga u bočnu traku neaktivnih widgeta.

en: Tue
hr: Uto

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Turn off Fullscreen
hr: Isključi prikaz na cijelom zaslonu

en: Twice Daily
hr: Dva puta dnevno

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
hr: Nije moguće napraviti novi direktorij %s. Ima li matični direktorij odobreno upisivanje putem poslužitelja?

en: Unapproved
hr: Neodobreno

en: Unattached
hr: Nezalijepljeno

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Underline
hr: Podcrtano

en: Undo
hr: Poništi

en: Unknown Feed
hr: Nepoznati kanal

en: Unlink (Alt + Shift + S)
hr: Ukloni poveznicu (Alt + Shift + S)

en: Unmute
hr: Uključi zvuk

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
hr: Nebrojčani popis (Alt + Shift + U)

en: Untitled
hr: Bez naslova

en: Untrash
hr: Vrati iz smeća

en: Untrash Selected
hr: Odabrano vrati iz smeća

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update Category
hr: Ažuriraj kategoriju

en: Update Link Category
hr: Ažuriraj kategoriju poveznica

en: Update Tag
hr: Ažuriraj oznaku

en: Update audio playlist
hr: Ažuriraj audio playlistu

en: Update gallery
hr: Ažuriraj galeriju

en: Update video playlist
hr: Ažuriraj video playlistu

en: Updated.
hr: Ažurirano.

en: Upload
hr: Prijenos

en: Upload Files
hr: Prijenos datoteka

en: Upload Images
hr: Prijenos slika

en: Upload Limit Exceeded
hr: Limit prijenosa je prevršen

en: Upload New
hr: Prenesi novu

en: Upload failed.
hr: Prijenos nije uspjeo.

en: Upload stopped.
hr: Prijenos zaustavljen.

en: Uploaded
hr: Prenijeto

en: Uploaded By
hr: Prenio

en: Uploaded To
hr: Preneseno u

en: Uploaded on:
hr: Prenijeto:

en: Uploaded to this page
hr: Prenijeto na ovu stranicu

en: Uploaded to this post
hr: Prenijeto u ovaj post

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
hr: ili

en: Uploading
hr: Prijenos

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
hr: Dodaci i teme ne koriste korisničke nivoe zbog zastarjelosti. Umjesto toga upotrijebite korisničke uloge i mogućnosti.

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
hr: Upotrijebite opciju <code>WP_User->ID</code> umjesto.

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
hr: Upotrijebite <code>get_the_author()</code> u slučaju da ne želite prikaz vrijednosti.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
hr: Upotrijebite <code>get_trackback_url()</code> ako ne želite da vrijednost bude vidljiva.

en: Use as featured image
hr: Upotrijebi kao istaknutu sliku

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
hr: Koristite zareze umjesto %s za razdvajanje isključenih pojmova.

en: Use the <code>%s</code> option instead.
hr: Upotrijebite opciju <code>%s</code> umjesto.

en: User has blocked requests through HTTP.
hr: Korisnik je blokirao zahtjeve preko HTTP.

en: User registration has been disabled.
hr: Registracija novih korisnika trenutno nije moguća.

en: User registration is currently not allowed.
hr: Registracija novih korisnika trenutno nije dopuštena.

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username must be at least 4 characters.
hr: Korisničko ime mora sadržavati najmanje 4 znaka.

en: Username or E-mail:
hr: Korisničko ime ili E-pošta:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Username: %s
hr: Korisničko ime: %s

en: Users
hr: Korisnici

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
hr: Ispravan <abbr title=\"eXtensible HyperText Markup Language\">XHTML</abbr>

en: Vertical space
hr: Okomiti razmak

en: Very weak
hr: Jako slabo

en: Video Details
hr: Video detalji

en: View Attachment Page
hr: Pregledaj stranicu privitaka

en: View Category
hr: Pregledaj kategoriju

en: View Page
hr: Prikaži stranicu

en: View Post
hr: Pregledaj post

en: View Tag
hr: Pregledaj oznaku

en: View attachment page
hr: Pogledaj stranicu privitka

en: Visit %s&#8217;s website
hr: Posjeti web stranicu od: %s

en: Visit Site
hr: Posjeti web stranicu

en: Visual
hr: Vizualno

en: Visual aids
hr: Vizualna pomoć

en: W_Wednesday_initial
hr: S

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
hr: Pričekajte još malo. Ponekad slanje e-pošte može biti oduženo zbog procesa koji su izvan naše kontrole.

en: We cannot find a title on that page.
hr: Ne mogu pronaći naslov na toj stranici.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
hr: Poslali smo vam registracijski email na danu adresu. (Dva puta provjerite svoju email adresu prije nastavljanja dalje.)

en: Weak
hr: Slabo

en: Website
hr: Web stranica

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
hr: Web stranica: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
hr: Web stranica: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Wed
hr: Sri

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
hr: Dobro došli natrag, %s. Popunjavanjem forme ispod, možete <strong>dodati još jednu web stranicu vašem računu</strong>. Ne postoji limit na broj web stranica koje možete posjedovati, stoga kreirajte kako vam srce nalaže, ali pišite odgovorno.

en: What do I do now?
hr: Koji je sljedeći korak?

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
hr: Uz to što možete izrezati slike prema vašim željama nakon klika na <strong>Dodaj novu sliku</strong>, vaša tema preporuča duljinu zaglavlja od <strong>%s</strong> piksela.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
hr: Uz to što možete izrezati slike prema vašim željama nakon klika na <strong>Dodaj novu sliku</strong>, vaša tema preporuča veličinu zaglavlja od <strong>%s &times; %s</strong>piksela.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
hr: Uz to što možete izrezati slike prema vašim željama nakon klika na <strong>Dodaj novu sliku</strong>, vaša tema preporuča širinu zaglavlja od <strong>%s</strong> piksela.

en: Whoops, the provided date is invalid.
hr: Uups, ponuđeni datum nije ispravan.

en: Wider
hr: Šire

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
hr: Widgeti su neovisne sekcije sadržaja koje se mogu smjestiti u widgetizirana područja koje pruža vaša tema (obično nazvana bočne trake).

en: Width
hr: Širina

en: Word count: %s
hr: Broj riječi: %s

en: WordPress &rsaquo; Error
hr: Greška WordPressa &rsaquo;

en: WordPress &rsaquo; Success
hr: WordPress &rsaquo; Uspjeh

en: WordPress Address (URL)
hr: Adresa WordPressa (URL)

en: WordPress Failure Notice
hr: Poruka o pogrešci u WordPressu

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
hr: Greška u bazi WordPressa %1$s za upit %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
hr: Greška u bazi WordPressa %1$s za upit %2$s koji je postavio/la %3$s

en: Words: %s
hr: Riječi: %s

en: XML error: %s at line %d
hr: XML greška: %s u retku %d

en: XML-RPC services are disabled on this site.
hr: XML-RPC servisi su onesposobljeni na ovoj web stranici.

en: Y/m/d
hr: d.m.Y

en: Year
hr: Godina

en: Yes
hr: Da

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
hr: Izgleda da ste već instalirali WordPress. Ako želite reinstalirati prvo ispraznite vašu staru bazu podataka.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Trajno ćete izbrisati odabrane stavke.
      'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Trajno ćete obrisati ove stavke.
      'Cancel' prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Trajno ćete izbrisati ovu stavku.
     'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Trajno ćete izbrisati ovaj izbornik. 
     'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Ove stavke ćete premjestiti u smeće.
      'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are attempting to log out of %s
hr: Pokušavate se odjaviti sa %s

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
hr: Trenutno pregledavate <a href="%1$s/">%2$s</a> blog arhivu za %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
hr: Trenutno pregledavate <a href="%1$s/">%2$s</a> blog arhivu za dan %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
hr: Trenutno pregledavate <a href="%1$s/">%2$s</a> blog arhivu za godinu %3$s.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
hr: Trenutno pregledavate  <a href="%1$s/">%2$s</a> blog arhivu.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
hr: Trenutno pregledavate arhivu kategorije %s.

en: You are customizing %s
hr: Prilagođavate %s

en: You are logged in already. No need to register again!
hr: Već ste se prijavili. Nema potrebe za ponovnim registriranjem!

en: You are not allowed access to details about comments.
hr: Nemate dopuštenje za pristup podacima o komentarima.

en: You are not allowed access to details about this site.
hr: Nemate dopuštenje za pristup podacima o ovoj web stranici.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za dodijelivanje pojmova ovoj taksonomiji.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
hr: Nemate dopuštenje mijenjati autora stranice u ulozi ovog korisnika.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
hr: Nemate dopuštenje mijenjati autora posta u ulozi ovog korisnika.

en: You are not allowed to create pages as this user.
hr: Nemate dopuštenje kreiranja stranica kao ovaj korisnik.

en: You are not allowed to create posts as this user.
hr: Nemate dopuštenje kreirati postove kao ovaj korisnik.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
hr: Nemate dopuštenje za kreiranje pojmova u ovoj taksonomiji.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
hr: Nemate dopuštenje za brisanje pojmova u ovoj taksonomiji.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za uređivanje pojmova u ovoj taksonomiji.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
hr: Nemate dopuštenje za moderiranje komentara ovoj web stranici.

en: You are not allowed to update options.
hr: Nemate dopuštenje za ažuriranje opcija.

en: You are now logged out.
hr: Sada ste odjavljeni.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
hr: Prebrzo objavljujete komentare. Usporite malo.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
hr: Možete kreirati <code>wp-config.php</code> datoteku kroz web sučelje, ali ovo ne funkcionira na svim serverima. Najsigurniji način je ručno kreiranje datoteke.

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
hr: Možete urediti sadržaj izbornika na zaslonu Izbornici u sekciji Izgled.

en: You can see all comments on this post here:
hr: Sve komentare na ovaj post možete pogledati ovdje:

en: You can see all pingbacks on this post here:
hr: Ovdje možete vidjeti sve povratne pingove na ovaj post:

en: You can see all trackbacks on this post here:
hr: Ovdje možete vidjeti sve povratne veze na ovaj post:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
hr: Ne možete upotrijebiti dotičnu adresu e-pošte za registraciju. Imamo problema sa njima jer blokiraju neke od naših poruka e-pošte. Molim upotrijebite nekog drugog pružatelja usluga e-pošte.

en: You do not have permission to do that.
hr: Nemate dopuštenje za ovu radnju.

en: You do not have permission to preview drafts.
hr: Nemate dopuštenje za predpregled radnih inačica.

en: You do not have permission to upload files.
hr: Nemate dopuštenje za prijenos datoteka.

en: You have attempted to queue too many files.
hr: Pokušali ste zadati previše datoteka.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
hr: Dodani ste na ovu web stranicu. Molim posjetite <a href="%s">početnu stranicu</a> ili se <a href="%s">prijavite</a> koristeći vaše korisničko ime i lozinku.

en: You have logged in successfully.
hr: Uspješno ste se prijavili.

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
hr: Pretražili ste <a href="%1$s/">%2$s</a> blog arhivu za <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Ako niste uspjeli ništa naći u rezultatima pretrage, upotrijebite jednu od sljedećih poveznica.

en: You may only upload 1 file.
hr: Možete prenijeti samo 1 datoteku.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
hr: Možete koristiti ove <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> oznake i atribute: %s

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hr: Ukoliko želite ostaviti komentar, morate se <a href="%s">prijaviti</a>.

en: You must be registered to comment
hr: Morate biti registrirani za objavu komentara

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
hr: Prvo se morate <a href="%s">prijaviti</a>, i onda možete kreirati novi sajt.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
hr: Trebate navesti akciju za trenutnu uporabu koja će se provjeriti koristeći prvi parametar.

en: Your Comment
hr: Vaš komentar

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
hr: Vašoj PHP instalaciji izgleda nedostaje ekstenzija MySQL, neophodna za WordPress.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
hr: Vaš račun je aktiviran. Možete se <a href="%1$s">prijaviti</a> na web stranicu koristeći odabrano korisničko ime &#8220;%2$s&#8221;. Molim provjerite dolaznu mapu e-pošte na %3$s zbog svoje lozinke i uputa za prijavu. Ako ne dobijete poruku e-pošte, molim provjerite svoju mapu za smeće ili spam. Ako još uvijek ne dobijete poruku e-pošte unutar sat vremena, možete <a href="%4$s">resetirati lozinku</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
hr: Vaš račun je sada aktiviran. <a href="%1$s">Prijavite se</a> ili se vratite na <a href="%2$s">početnu stranicu</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
hr: Vaš račun je sada aktiviran. <a href="%1$s">Pogledaj svoju web stranicu</a> ili se <a href="%2$s">Prijavi</a>

en: Your account is now active!
hr: Vaš račun je sada aktivan!

en: Your address will be %s.
hr: Vaša adresa će biti %s.

en: Your blogroll
hr: Vaša blogoteka

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
hr: Vaš Internet preglednik ne podržava direktni pristup međumemoriji. Molim umjesto toga upotrijebite tipke prečaca ili edit/uredi izbornik vaše Internet preglednika.

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar čeka na moderiranje.

en: Your email address will not be published.
hr: Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

en: Your latest posts
hr: Vaše najnovije postove

en: Your password has been reset.
hr: Vaš lozinka je resetirana.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
hr: Vaš poslužitelj koristi PHP u inačici %1$s ali WordPress %2%s traži najmanje inačicu %3$s.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
hr: Vaša sesija je istekla. Ponovno se možete prijaviti sa ove stranice ili otvorite stranicu za prijavu.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
hr: Vaša web stranica <a href="%1$s">%2$s</a> je aktivna. Sad se možete prijaviti na vašu web stranicu koristeći odabrano korisničko ime &#8220;%3$s&#8221;. Molim provjerite dolaznu mapu e-pošte na %4$s zbog svoje lozinke i uputa za prijavu. Ako ne dobijete poruku e-pošte, molim provjerite svoju mapu za smeće ili spam. Ako još uvijek ne dobijete poruku e-pošte unutar sat vremena, možete <a href="%5$s">resetirati lozinku</a>.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hr: Najnoviji postovi vaše stranice.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hr: Najnoviji komentari na vašoj stranici.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
hr[0]: Vaša tema podržava %s izbornik. Odaberite koji izbornik želite koristiti.
hr[1]: Vaša tema podržava %s izbornika. Odaberite koji se izbornik pojavljuje na kojoj lokaciji.
hr[2]: Vaša tema podržava %s izbornika. Odaberite koji se izbornik pojavljuje na kojoj lokaciji.

en: Your theme supports a static front page.
hr: Vaša tema ne podržava statičnu početnu stranicu.

en: [%1$s] Activate %2$s
hr: [%1$s] Aktiviraj %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
hr: [%1$s] Komentar: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
hr: [%1$s] Povratni ping: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
hr: [%1$s] Molim moderirajte: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
hr: [%1$s] Povratna veza: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
hr: [%s] Registracija novog korisnika

en: [%s] Password Lost/Changed
hr: [%s] Lozinka izgubljena/promijenjena

en: [%s] Password Reset
hr: [%s] Lozinka resetirana

en: [%s] Your username and password
hr: [%s] Vaše korisničko ime i lozinka

en: abort
hr: prekini

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
hr: Poveznica

[ctx: add new from admin bar]
en: User
hr: Korisnik

[ctx: add new media]
en: Add New
hr: Dodaj novu

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
hr: Stranica

[ctx: adjective]
en: Approved
hr: Odobreno

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
hr: Dodaj novo

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
hr: Novi

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
hr: Plava

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
hr: Kava

[ctx: admin color scheme]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
hr: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
hr: Svijetla

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
hr: Ponoćna

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
hr: Izlazak sunca

en: apop authentication failed
hr: apop autorizacija nije uspjela

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
hr: od %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: close tags
hr: zatvori oznake

en: connection does not exist
hr: veza ne postoji

en: connection not established
hr: veza nije uspostavljena

[ctx: custom header]
en: Hide image
hr: Sakrij sliku

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
hr: Prethodno prenijeto

[ctx: custom headers]
en: Suggested
hr: Predloženo

en: domain
hr: domena

[ctx: editor button]
en: Code
hr: Kod

[ctx: editor button]
en: Left to right
hr: S lijeva na desno

[ctx: editor button]
en: Right to left
hr: S desna na lijevo

[ctx: editor button]
en: Show blocks
hr: Prikaži blokove

[ctx: find/replace]
en: Find
hr: Pronađi

[ctx: find/replace]
en: Next
hr: Sljedeće

[ctx: find/replace]
en: Prev
hr: Prethodno

[ctx: find/replace]
en: Replace
hr: Zamijeni

[ctx: find/replace]
en: Replace all
hr: Zamijeni sve

[ctx: find/replace]
en: Replace with
hr: Zamijeni sa

[ctx: find/replace]
en: Whole words
hr: Cijele riječi

en: fullscreen
hr: cijeli zaslon

en: g:i a
hr: G:i

[ctx: header image]
en: Add new image
hr: Dodaj novu sliku

en: http://codex.wordpress.org/
hr: http://codex.wordpress.org/hr:Po%C4%8Detna_Stranica

en: l, F jS, Y
hr: j. F Y.

[ctx: label]
en: Search for:
hr: Pretraži:

[ctx: links widget]
en: All Links
hr: Sve poveznice

[ctx: list style]
en: Circle
hr: Krug

[ctx: list style]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: list style]
en: Disc
hr: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
hr: Mala alfanumerička

[ctx: list style]
en: Lower Greek
hr: Mala grčka

[ctx: list style]
en: Lower Roman
hr: Mala rimska

[ctx: list style]
en: Square
hr: Četverokut

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
hr: Velika alfanumerička

[ctx: list style]
en: Upper Roman
hr: Velika rimska

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
hr: (nema etikete)

en: moved to the trash.
hr: premješteno u smeće.

en: new WordPress Loop
hr: nova WordPress petlja

en: no login ID submitted
hr: nije poslan nijedan login ID

[ctx: noun]
en: Comment
hr: Komentar

en: number_format_decimal_point
hr: ,

en: of
hr: od

[ctx: page]
en: Add New
hr: Dodaj novu

[ctx: password strength]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hr: Pretraži &hellip;

[ctx: post]
en: Add New
hr: Dodaj novi

[ctx: post]
en: Draft
hr: Skica

[ctx: post]
en: Pending
hr: Na čekanju

[ctx: post]
en: Private
hr: Privatno

[ctx: post]
en: Published
hr: Objavljeni

[ctx: post]
en: Scheduled
hr: Tempirano

[ctx: post]
en: Trash
hr: Smeće

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
hr: %1$s [Automatski snimljeno]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
hr: %1$s [Trenutna revizija]

[ctx: post type general name]
en: Pages
hr: Stranice

[ctx: post type general name]
en: Posts
hr: Postovi

[ctx: post type singular name]
en: Page
hr: Stranica

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
hr: j. F Y. @ H:i

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i:s
hr: j. F Y. @ H:i

[ctx: search results]
en: No results found.
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: sitename
hr: ime sajta

[ctx: spellcheck]
en: Finish
hr: Završi

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
hr: Ignoriraj

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
hr: Ignoriraj sve

[ctx: submit button]
en: Search
hr: Pretraži

[ctx: table body]
en: Body
hr: Tijelo

[ctx: table cell]
en: Cell
hr: Ćelija

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
hr: Nijedan

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
hr: Svrha

[ctx: table column]
en: Column
hr: Stupac

[ctx: table columns]
en: Cols
hr: Stupci

[ctx: table footer]
en: Footer
hr: Podnožje

[ctx: table header]
en: Header
hr: Zaglavlje

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
hr: Oznake

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hr: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
hr: Oznaka

en: text direction
hr: smjer teksta

[ctx: video or audio]
en: Length
hr: Duljina

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
hr: %1$s o %2$s

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
hr: riječi
